Έξαλλος έγινε ο Μιχάλης Κουινέλης όταν αντιλήφθηκε πως κάποιος θεατής στην συναυλία του πετούσε μπιλάκια την ώρα που τραγουδούσε.
«Ποιος είναι ο μαλ**** που πετάει μαλακ**ς; Ποιος πετάει μπιλάκια; Θέλετε να κάνω τη συναυλία ή να φύγω;. Ποιος είναι ο μ***** που πετάει μπιλάκια; Δηλαδή ήρθαμε να φτιάξουμε τη διάθεσή μας και πετάτε μαλ***ες, αλήθεια;». ακούγεται να λέει σε βίντεο στο τικ τοκ.
Στη συνέχεια, αφού είδε ότι το κοινό μένει σιωπηλό, συνέχισε κανονικά τη συναυλία λέγοντας: «Πίσω στο θέμα. Ρεφρέν», ενώ ξεκίνησε να τραγουδά την επιτυχία του «Μικρέ μου δυναμίτη».
Δείτε το βίντεο:
{https://youtube.com/shorts/PDTaxLN23OU?si=iOzoQhFH-TX3rew5}